bilim ve teknoloji haberleri

100.000 Yıllık Eski Elektrik Aygıtları Bulundu

0 1

Gizemli arkeolojik bulgu

Milyonlarca yıl öncesinden ileri bir dünya dışı medeniyetin, uzay-zamanını manipüle etmenin bir yolunu bulması ve belki de zamanla yolculuk etmenin bir yolunu bulması mümkün müdür? Geçmişi veya geleceği ziyaret etmek için yeterli teknolojiye sahip değiliz ve bu tür dikkat çekici yolculukların gerçek olup olamayacağını şimdi bile bilmiyoruz, ancak belki bir gün gelecekte insanlar kendilerini gerçek zamanlı yolcular olarak görürler. Eğer bu doğruysa, zaman yolculuk zaten var.

Dünyanın en büyük doğal tarih müzelerinin terk edilmiş, unutulmuş bodrum katlarına dağılmış inanılmaz eserler var. Bu müzelerin loş, tozlu köşelerinde insanlığın en büyük sırrının bazı anahtarlarını buluyoruz. Bulunan, incelenen ve atılan tuhaf ve olası olmayan eserler çoğu insanın bildiği kadar yaygın.

Bilim insanlarının insanlığın yükselişinin resmi kaydı olarak gördüğü doğal düzene karşı tartışan binlerce şey keşfedildi. Bunların arasında, yaklaşık 100.000 yıllık bir üç uçlu fiş ile gömülmüş bir taşın belirgin bir keşfi vardı.

Bu gizemli arkeolojik bulgu, yanlışlıkla elektrik mühendisi John J. Williams tarafından 1998’de keşfedildi. Değerli birçok eserde görüldüğü üzere, gezegen dünyasına yapılan ziyaretlerin de atalarımızı etkilediğinin bir kanıtıdır.

Resimde gördüğümüz gizemli arkeolojik bulgu mühendis ve jeologlaların yaptıkları araştırmalara dayananarak, doğal olarak oluşmuş, kuvars ve feldispattan oluşan, çok küçük yüzdeli mika dahil olmak üzere, doğal olarak oluşmuş sağlam bir granit taş içine gömülü bir elektronik bileşen.

Buna ek olarak, elektronik bir XLR konektörüne ya da benzeri diğer bir bileşene benzemekte ve yapıştırılmış ya da kaynak yapılmış izi bulunmamaktadır.

Zayıf bir manyetik çekim gösterir ve ohm metre okumaları, bir açık devreye yaklaşan bir güce sahip olduğunu gösterir.

Üç uçlu fiş,  0,3 inç çapındaki parça ahşap, plastik, kauçuk, metal veya başka tanınabilir malzemelerden üretilmiş gibi görünmüyor

arkeolojik bulgu
arkeolojik bulgu

NOT: Yukarıdaki resim gerçektir.

Bu dünyanın milyonlarca yıldır burada olduğunu ve binlerce medeniyetin bu dünyadan geldiğini ve gittiğini düşünürsek. Bizim dönüşümümüz ne zaman olacak?

 

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: