bilim ve teknoloji haberleri

12 Ocak’ta Çıkması Beklenen HTC U Ultra, U Play ve X10 İsimlerini Alacak Telefonlar Ortaya Çıktı

HTC U Ultra
0 1

Vive markası ile gelecek olan HTC U Ultra, U Play, X10 akıllı telefonların 12 Ocak’ta tanıtılması bekleniyordu, ancak tanıtım videosunda gösterildi.

HTC, üç akıllı telefonu duyurmasının beklendiği CES 2017’den sonra 12 Ocak’ta ‘For U’ etkinliğine ev sahipliği yapmaya karar verdi. Şirket, ‘U’ serisinin yeni amiral gemisi olan HTC Ocean Note’u ya da diğer adı ile HTC U Ultra’yı ve bunun yanında diğer iki orta sınıf akıllı telefonu duyuracak.

Diğer iki akıllı telefon da HTC Alpine ve HTC One X10 ya da diğer adıyla HTC X10 olacak. Onleaks, HTC Alpine’in aslında HTC U Play olduğunu ve aslında HTC U Ultra’nın daha küçük bir versiyonu olduğunu iddia ediyor ve 6 inç ekrana sahip olması bekleniyor. HTC U Play, daha küçük bir 5.2-inç ekran ile de gelebilir ve 3.5 mm ses çıkışının da bulunmayacağı söyleniyor.

Üçüncü akıllı telefon ise HTC One X10 olacak. HTC One X9’un halefi olan akıllı telefonda 5.5 inç full HD ekran ve MediaTek sekiz çekirdekli işlemci ile gelecek. Hem HTC U Play hem de HTC One X10’un ilk çeyrekte piyasaya sunulması ve kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.

HTC U Ultra

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: