bilim ve teknoloji haberleri

2016 Yılının En İyi Playstation 4 Oyunları Açıklandı

0 0

Bu yıl çıkan oyunlar arasından oyuncuların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak en iyi Playstation 4 oyunları belirlendi.

Sony’nin oyun konsolu Playstation 4, 15 Kasım 2013’te Kuzey Amerika’da, 29 Kasım 2013’te Avrupa’da ve 22 Şubat 2014’te Japonya’da piyasaya çıktı. Bu 2016 yılında ise oyun konsolu yeni çıkan oyunlar sayesinde popülerliğini giderek arttırdı.

Mirror tarafından yapılan habere göre, Playstation 4 için bu yıl en çok oylanan oyunlar “The Last Guardian”, “FIFA 17” ve “Uncharted 4”. Kesinlikle dikkat çekmeyi başaran eşsiz ve harika bir oyun oynayış deneyimi sunan bir aksiyon-macera konulu “The Last Guardian” en çok oylanan Playstation 4 oyunlarından birisi olmayı başardı. Travelerstoday tarafından oluşturulan listede “The Last Guardian” listenin 5. sırasında yer almayı başardı.

“FIFA 17”, Playstation 4 konsolundaki pek çok spor oyunlarından sadece biridir ve 27 Eylül 2016’da Kuzey Amerika’da, 29 Eylül 2016’da ise dünya çapında piyasaya sürüldü. “FIFA 17” gerçek futbol sahasından dışarı çıkacak boş vakitleri olmayan spor meraklıları için eğlenceli vakit geçirebilecek bir oyun. Bu oyun listede en iyi 4. oyun olarak yerini aldı.

“Uncharted 4: A Thief’s End”, 10 Mayıs 2016’da dünya çapında piyasaya sürülen PlayStation 4 konsolunun macera dolu bir oyunu. Daha önce özellikle “Uncharted” serisinin önceki oyunlarını oynayanlar için mükemmel olan bu oyun listede 3. sıraya layık görüldü.

Game Spot’a göre “Assasin’s Creed IV: Black Flag” en iyi PlayStation 4 oyunlarından birisi. “Assasins Creed IV: Black Flag” oyununda oyuncuların yapması gereken pek çok şey var ve bunların hepsini tamamlamak oyuncuların eğlenmesini sağlıyor. Sunulan hikaye ise oyuncuları içine almayı başarıyor ve hatta oyuna bağımlı hale bile getirebiliyor. Hazırlanan listede ise 2. sırada yer almayı başarıyor.

Aynı zamanda bir aksiyon rol oyunu olan”Bloodborne”,  PlayStation 4 için en iyi oyunlardan birisi. Oyun FromSoftware tarafından geliştirildi ve Sony Computer Entertainment tarafından yayınlandı. 24 Mart 2015’te Kuzey Amerika’da, 25 Mart 2015’te PAL bölgesinde ve 26 Mart 2015’te ise Japonya’da piyasaya çıktı. Bu oyun, PlayStation 4’ün en iyi aksiyon rol yapma oyunlarından birisi olduğu için listede 1. sırayı hak etti.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: