bilim ve teknoloji haberleri

2017 En iyi Ücretli Vpn Servisleri

941

Ücretli Vpn Servisleri

NordVPN

Ücretli Vpn Servisleri

Çift veri şifrelemesi

NordVPN’in Çift VPN teknolojisi ile, veriler bir kere değil tam iki kere şifrelenir. Endüstrideki en katı güvenlik budur ve sadece NordVPN’de mevcuttur.

Her yerde çok hızlı sunucular

Dünya üzerinde, 57 farklı ülkede 859 sunucu lokasyonuna sahip olan NordVPN’nin geniş bir ağa sahip

NordVPN kullanmak sadece bir tıklamanıza bakar. NordVPN’in güvenli VPN yazılımı sayesinde tüm zor işler hallolurken siz de eğlenmenize bakarsınız.

Katı Kayıt politikası yok

NordVPN, internette hiçbir şekilde kayıt tutmaz. Eğer birisi sorarsa, yapabileceğimiz en iyi şey, omuz silkmektir.Biz bu işi böyle seviyoruz.

https://nordvpn.com/tr/

 

Express VPN

Ücretli Vpn Servisleri

Windows, Mac, iOS, Android ve Linux için kullanımı kolay VPN uygulamaları

Kurulumu kolaydır. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon… Hangisini kullanıyor olursanız olun kullanıcı dostu uygulamalarımızla tek bir tıklamayla bağlantılarınızı güvenli hale getirip web sitesi engellerini kaldırabilirsiniz. Üye olun, yükleyin ve bağlanın.

Ultra güvenli, ultra hızlı

Ağımız, 256 bit şifreleme ile SSL sertifikalıdır. Ayrıca, sınırsız bant genişliği ve hız sağlayarak favori dizi ve filmlerinizi yüksek çözünürlükte izleyebilmeniz için ağımızı sürekli optimize ediyoruz. ExpressVPN, arka planda sorunsuz bir biçimde çalıştığından İnterneti herhangi bir kesintiye uğramadan kullanabilirsiniz.

145+ VPN konumu. Bu sayı giderek artıyor!

94 ülkedeki 145 şehir arasından seçim yapabilirsiniz. Sınırsız hız ve sunucu değiştirme ile dünyanın her yerinden bağlanabilirsiniz.

https://www.express-vpn.com/tr

 

PureVPN

Ücretli Vpn Servisleri

Yazılım ve Uygulamalar

PureVPN Windows, Mac, iOS, Android ve Linux gibi belli başlı platformlar için sunduğu yazılım ve uygulamaların kodlarını kendi yazmaktadır.

20 den fazla Cihazla Uyumludur

PureVPN Consoles, SmartTV, Roku, Amazon fire, Chromecast, Routers, dizüstü ve masaüstü bilgisayarları ve akıllı cihazlarla uyumludur.

750+ Sunucular den 141 Ülkede

PureVPN in 141 Ülkede sunucuları bulunmaktadır. Bu sayede, nerede bulunur veya nereye giderseniz gidin, PureVPN sizi favori içeriğinize bağlayacaktır.

5 Çoklu giriş

PureVPN sağlanan 5 multi kaydı ile one single hesap. Bu nedenle, dizüstü bilgisayar, tabletler, mobil veya PC tüm cihazlarınızda gerçek özgürlüğü yaşayabilirsiniz.

Tüm Sunuculara 1 Pakette Erişim

Çevrimiçi özgürlüğün öncüsü olarak PureVPN kullanıcıları hangi paket planı seçmiş olurlarsa olsunlar ağdaki her sunucuya bağlanabilirler.

Sınırsız Sunucu Değiştirme

PureVPN kullanıcıları hangi paketi seçmiş olurlarsa olsunlar, bir sunucudan diğerine istedikleri kadar geçebilirler.

Sınırsız Veri Aktarımı

Band genişliği veya veri sınırlaması olmadığı için PureVPN kullanıcıları indirme, gezinme, yayın izleme veya paylaşma konularında istediklerini yapmakta özgürler.

Verilerinizde 3. taraflar dahil olmaz

PureVPN kendi yönettiği bir ağa sahiptir. Verileriniz sadece PureVPN tarafından işlenir, üçüncü taraflardan herhangi bir müdahale veya sızma olmaz.

256-bit Veri Şifreleme

PureVPN kullanıcıların verilerinin yanlış ellere geçmesini önlemek için en üst düzey askeri düzey 256 bit şifreleme kullanır.

Çoklu Protokoller

PureVPN farklı cihazlar için aralarında OpenVPN, L2TP/IPSec, PPTP, SSTP, and IKEv2 ın da bulunduğu en son güvenlik ve bağlantı protokollerini sunmaktadır.

Internet Acil Kapatma

PureVPN Internet Acil Kapatma özelliği kimliğinizin ifşa olmamasını sağlayan ve gizlilik ve anonimliğinizi sürdüren bir arıza emniyeti sistemidir.

NAT Güvenlik Duvarı

PureVPN in NAT Güvenlik Duvarı eklentisi kullanıcılara ilave bir güvenlik katmanı sağlar. NAT Güvenlik Duvarı kullanıcının cihazının korsan hırsızlar tarafından istismar edilmesini önler.

DDoS Koruma

PureVPN en gelişmiş DDOS saldırılarını bertaraf etme kabiliyetine sahiptir ve kullanıcılarına en yüksek korumayı sağlamayı garanti etmektedir.

https://www.purevpn.com/tr/

 

2017’nin en iyi ücretsiz VPN programları için tıklayınız..

Yorumlar
%d blogcu bunu beğendi: