bilim ve teknoloji haberleri

2017 En iyi VPN programları

159

2016 yılına damgasını vurmuş ve 2017 yılında da popülerliği devam eden VPN uygulamalarına yer verdik. Uygulamalardan birine ise yer vermedik. Bu uygulama Tor VPN, devlet tarafınan engelleme kararı alındığından listeye eklemedim. Ama çok başarılı uygulamalardan biridir.

Önemli Uyarı;

Ücretsiz bir çok VPN servisi güvenlik açısından sıkıntıları vardır. Bunun sebebi ücretsiz VPN servisleri genellikle kullanıcı verilerini üçüncü partilere satmasıdır, reklamların hedefi olmanızın sebebi de budur. Bu servisler de eski tip veri şifrelemelerini kullanırlar ve kolaylıkla hacklenebilirler. Bu sebeple konuya hakim uzmanlar ciddi güvenlik sorunlarını engellemek için güvenilir bir VPN kullanmanın önemini vurgulamaktadırlar.

Uygun Fiyatlı Ücretli VPN Servisleri için tıklayınız

2017 En iyi VPN programları

Hotspot Shield VPN programı:
Dünyanın en popüler VPN uygulamaları arasında yerini alan Hotspot Shield VPN, mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda en çok kullanılan VPN programlarından biridir. VPN programlarının içinde en güvenli ve en kolay kullanıma sahip programların başında yer alıyor. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır.

Websitesi

2017 En iyi VPN programları

ZenMate VPN programı:
Oldukça hızlı olan ZenMate VPN uygulaması ücretsiz olarak deneme sürümü sunuyor. ZenMate VPN hem internetteki sansürü ortadan kaldırıyor hem de zararlı yazılım ve reklamları otomatik olarak engelliyor. Windows, Mac, Android ve iOS platformlarında yer alan ZenMate uygulamasında hız için Bulgaria lokasyonunu seçmenizi öneririz.

Web Sitesi

2017 En iyi VPN programları

Hideman VPN programı:
VPN Tek tuşla tüm internete erişebileceğiniz Hideman VPN uygulaması, kullanımı kolay ana ekran widgetlarına da sahip.

Websitesi

TunnelBear VPN programı:
Kullanımı çok kolay olmasa da, alıştığınızda bırakamayacağınız TunnelBear VPN uygulaması, popüler VPN uygulamalarından biri. Harita görünümü ile farklı bir kullanım sunan TunnelBear VPN uygulaması, tüm cihazlarda kullanılabiliyor.

Uygulama Linki

Hideninja VPN programı:
Verilerinizi gizli tutarak tüm internete erişebilmenize olana sağlayan Hideninja VPN, görsel açıdan başarılı bir arayüze sahip.

Hola VPN programı:
Bizzat test edip onayladığımız Hola VPN, kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından biri. Her uygulama için ayrı ayrı ayarlamalar yapabileceğiniz Hola VPN, hafif çalışma yapısı ile dikkat çekmesinin yanı sıra ücretsiz olması ile kullanıcılarını fiyat açısından memnun ediyor.

Websitesi

VPN Unlimited – Hotspot Security VPN programı:
İnternet bağlantı hızınızı bile etkilemeden güvenli şekilde bağlantı kurabileceğiniz VPN Unlimited, gizliliğinizi de korumanıza yardımcı oluyor.

Websitesi

Yorumlar
%d blogcu bunu beğendi: