bilim ve teknoloji haberleri

ABD’nin 51.Bölge gerçekleri açığa çıktı.

0 73

‘Quintumnia’ gezegeninden dünyaya gelen uzaylıların fotoğraflarını yayınladı.

Bir bilim insanı, ölmeden önce kendisini kayıt altına alarak ABD’de çok gizli projelerin yürütüldüğü iddia edilen Nevada eyaletindeki “Area 51” olarak adlandırılan askeri üstte dünyaya ziyarete gelen uzaylıların varlığıyla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Geçtiğimiz Ağustos ayında kaydedilen videoda ABD’li bilim insanı Boyd Bushman bu merkezde mühendis olarak çalışırken gizlice ele geçirilmiş uzaylıların fotoğraflarını yayınladı.

Bushman ABD’li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilim insanının varlığına şahit olduğunu söyledi.

Boyd Bushman çekilen fotoğrafları delil olarak göstererek kayıt altına aldığı videoda Area 51 merkezinde ele geçirilen uzaylıların iki tür olduğuna işaret etti. Uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olanların Quintumnia adlı bir gezegenden dünyaya geldiklerini ileri süren Bushman Nevada’daki üste çalışanların bunları iki gruba ayırmasının nedeni olarak da birinin dünyalılara daha yakın olduğunu diğer grubun ise daha düşmanca bir tavır gösterdiğini iddia etti.

40 yılı aşkın tetkik ve patent üzerine çalışmalar yapan Boyd Bushman aralarında Hughes Aircraft, General Dynamics, Lockheed Martin ve Texas Instruments gibi şirketlerde önemli araştırmalarda bulundu. Bushman’ın bu itiraflarına ABD’den henüz bir doğrulama veya yalanlama gelmedi.

 

abdli-bilim-adami-uzaylilara-ait-oldugunu-iddia-ettigi-fotograflari-yayinladi_8450_dhaphoto2-730x410 abdli-bilim-adami-uzaylilara-ait-oldugunu-iddia-ettigi-fotograflari-yayinladi_8450_dhaphoto3-730x410 abdli-bilim-adami-uzaylilara-ait-oldugunu-iddia-ettigi-fotograflari-yayinladi_8450_dhaphoto4-730x410 ABD'nin 51.Bölge gerçekleri açığa çıktı 2 ABD'nin 51.Bölge gerçekleri açığa çıktı. 3 ABD'nin 51.Bölge gerçekleri açığa çıktı. 4 ABD'nin 51.Bölge gerçekleri açığa çıktı. 5 ABD'nin 51.Bölge gerçekleri açığa çıktı 6

 


Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: