bilim ve teknoloji haberleri

Akıllı Direk Taksim’de İnternet Dağıtacak

0 1

Mobil kullanım giderek artarken, kişilerin şarj ve internet ihtiyacı da artıyor. Bu konuda farklı teknolojiler geliştirirken, önemli bir proje de Taksim’de başlatıldı. Mito adı verilen akıllı direk sayesinde kişiler Taksim’de internet ağına bağlanarak mobil veri alabilecek. Aynı zamanda Mito telefonların şarjı konusunda da ücretsiz bir şekilde destek verecek.

Mito’da Her Şey Ücretsiz

Taşınabilir şarj cihazlarının kullanımı yaygın olsa da bu cihazların da şarj ihtiyacı oluyor ve bu nedenle hala şarj en büyük problemlerden birisi. Bu konuda ise son dönemlerde sayısı giderek artan direkler insanlara büyük bir yardım sağlıyor. Şarj ve internet konusunda sorunsuz bir hizmete sunan Mito’lar, kişilerin mobilde yaşadığı sorunları da minimuma indiriyor. Kuşkusuz şu anda sadece belirli bölgelerde olsa da pek çok belediye tarafından kullanılmaya başlanan Mito, önümüzdeki dönemlerde çok daha fazla bölgede kullanılabilir duruma gelecek.

Verisun Bilişim tarafından geliştirilen ve uluslararası destek de alan Mito, sadece sunduğu bu hizmetler ile değil, görünümüyle de kent estetiğe olumlu bir katkı sağlıyor. Bu bakımdan Mito ile ilk tanışan kişiler dahi ilk andan itibaren bu teknolojiyi oldukça benimseyebiliyor. Aynı anda 8 farklı cihazın şarj ihtiyacını karşılayabilen Mito, bu bakımdan çoğu kişinin ihtiyacını aynı anda giderebiliyor 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: