bilim ve teknoloji haberleri

Akıllı saat Goophone

0 1

Her ne kadar saatin resmini ilk gördüğünüzde, Windows Phone’la çalıştığını düşünseniz de aslında bu saat Android’le çalışan ve Google Play uygulamalarını kullanan yeni nesil bir akıllı saat. Akıllı saat Goophone Android işletim sistemiyle çalışıyor ancak kopya uzmanlarının hünerli çalışmasını sunduğundan ana ekranı Windows Phone’un aynısı.

Windows Phone’un kareli yapısının kullanışlı ve kolay anlaşılır olmasından bazı sistemler için de tasarım olarak alıntılandığını görüyoruz. Akıllı saat Goophone Smartwatch 300 $ fiyatıyla geliyor ve 3G modellerinin ön siparişlerine başlandı bile. Aslında yeni bir teknoloji için hızlı bir üretim de sayılabilir.

Goophone 1.54 inç 240×240 piksel ekran çözünürlüğüyle geliyor ve 220ppi piksel yoğunluğu sunuyor. Saatlerin ekran konusunda daha çok yol alması gerekiyor.

Çift çekirdekli MediaTek CPU 1.2 GHz performans sağlıyor e 4 GB dahili hafızanın yanında 512 MB RAM ile geliyor. 2 MP kamera 48 saate kadar kullanım sunan batarya, GSM desteği, WCDMA bantları da diğer özellikleri arasında bulunuyor. 72 gram ağırlık sunan Goophone 41.9×47.5×13.5 mm ölçüler sunuyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: