bilim ve teknoloji haberleri

Android 7.0 Nougat LG G5’e Geldi

0 0

LG geçtiğimiz aylarda piyasaya sunduğu yeni telefon modeli ile yüksek beklentiler ile piyasaya giriş yapmış olsa da bu konuda başarıya ulaşamamıştı. Telefon için güncelleme yaparak kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlayan LG, Android’in son sürümü olan Android 7.0 Nougat versiyonu için güncellemeyi sunduğu duyurdu.

2 Ayda Tüm Telefonlara Gelecek

Yapılan resmi açıklamalarda özellikle önümüzdeki hafta itibariyle Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri bölgesinde güncellemelerin sunulacağı belirtilirken maksimum 2 ay içerisinde tüm dünya genelindeki LG G5 modellerine yeni güncellemenin geleceği ifade edildi.

Güncelleme Nasıl Alınacak?

LG G5 için Android 7.0 güncellemesini almak isteyen kullanıcılar bilgisayarlarının ayarlar bölümü üzerinden gerekli işlemleri yapması gerekirken güncelleme yapmayı bilmeyen kullanıcıların;

Ayarlar> Genel> Telefon Hakkında> Güncelleme Merkezi> Yazılım Güncelleme

Adımlarını takip etmesi yeterli. Güncellemenin dağıtımı bugün itibariyle başlarken kullanıcıların özellikle güncelleme sonrasındaki telefon değerlendirmeleri merak ediliyor. Piyasaya çıktığında özellikle modüler yapısı ile dikkatleri üzerine çeken fakat kullanıcılar tarafından kullanışlı bulunmadığı gerekçesiyle satışları düşük rakamlarda kalan LG G5 özellikle yeni güncelleme sonrasında yeniden dikkat çekebilir. Güncelleme sonrasında yapılacak değerlendirmeler bu açıdan telefon için oldukça önemli. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: