bilim ve teknoloji haberleri

Android Nougat 7.1 Nelerle Geliyor?

0 0

Özellikle Google tarafından tanıtılan Google Pixel telefonları için özel olarak geliştirilen Android Nougat 7.1 önümüzdeki günlerde yeni güncellemeler ile birlikte tüm Android kullanıcılarına sunulacak. Özellikle üreticilerin yeni güncellemeyi kullanıcılara sunması ile birlikte çok daha fazla kişi tarafından kullanılabilir duruma gelecek olan Android 7.1 bu bakımdan telefon ile yapılacak işlemleri çok daha pratik bir hale getirecek.

Asistan Dikkat Çekiyor!

Konu ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi Google Asistan oldu. Kişilerin Google Asistan ile birlikte daha pratik bir kullanıma sahip olacağı işletim sistemi, akıllı depolama, konuşma sırasında ekran paylaşma, kamera uygulamasının geliştirilmesi ve telefon desteği gibi pek çok farklı özelliği barındıracak. Bu bakımdan Android Nougat ile birlikte kullanıcılar şu anda mevcut olmayan pek çok yeni özelliği ve iyileştirilmiş servislere sahip olacak.

Google her ne kadar Android Nougat 7.1 versiyonunu piyasaya sunacak olsa da üreticilerin yeni güncellemeleri kullanıcılara sunmasına kadar yeni özelliklerin kullanılması da mümkün olmayacak. Bu bakımdan işlemlerde en önemli nokta üreticilerin kısa süre içerisinde yeni güncellemeyi kullanıcılarına sunabilmesi.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: