bilim ve teknoloji haberleri

Apple’dan Çevrimiçi Tamirat Destek Sistemi

0 0

MacRumors tarafından paylaşılan habere göre Apple ilk kez üçüncü parti hizmet sağlayıcıları için destek verdi ve online sistemlere bu yerlerin de ayrıntıları ekledi. Bu sayede artık bölgenizde size destek verecek en yakın merkezi bulmanız ve cihaz için teknik destek alabilmeniz daha kolay olacak.

Bekleme Süreleri Sorundu!

Bu küçük değişiklik olsa da kişilere ciddi bir kazanç getirecek. Özellikle QBÜYÜK bir şehirde Apple’ın mağazasından tamirat desteği almak için haftalarca beklemek durumunda kalabiliyor. Fakat Apple dışındaki yetkili servis sağlayıcılar hem Apple onarımlarını hem de garanti dışı gidermeleri yapmak için yeterli olan mağazalar. Bu bakımdan tamirat için Apple mağazaları için arama yapmanız sizi en yakınınızdaki bir destek merkezine götürebilecek.

Ücretsiz olarak sunulacak bu imkan ile birlikte kişilerin artık tamirat konusunda işi biraz daha güçlenmiş durumda. Bu servisin hangi bölgeleri kapsayacağı şu an için net olarak bilinmese de Türkiye gibi bölgelerin eklenmesi kullanıcıların kısıtlı imkanın bulunduğu alanlarda işlerini daha da kolaylaştıracak. Konuyla ilgili tüm detayların resmi site üzerinden paylaşılarak açığa kavuşturulması bekleniyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: