bilim ve teknoloji haberleri

Artıları Ve Eksileriyle Dead Rising 4

0 1

Artıları Ve Eksileriyle Dead Rising 4

Dead Rising 4 için yapılan değerlendirmelere göre oyunda en çok ön plana çıkan olumlu özellikler; teknik açıdan etkileyici ve eğlenceli katliam, komik farklı özellikler, zombi ile selfie çekme.  Düşük özellikler ise zamanlayıcı seçeneğinin olmaması,  teknik problemler, anlamsız ve ilgi çekmeyen hikaye.

Dead Rising 4 için yapılan değerlendirmelerde ön plana çıkan özellikler bu şekilde sıralanırken oyun için yapılan pek çok değerlendirmelerde de yine Dead Rising 4 için bu tip bilgiler paylaşılmış durumda.

Dead Rising 4 Nasıl?

Dead Rising serisi, bir kült olarak görülürken oyun başarısız bazı noktalara karşı ilgi çekmeyi başarmış durumda. Dead Rising 4 için ilk bakışta oyunun oldukça sağlam bir görüntü çizdiğini söylemek mümkün.

Teknik Hatalar Göze Çarpıyor!

Dead Rising 4 için çok oyunculu oyunun eksikliği de dikkat çekiyor. Bu bakımdan oyunun bu alanlarda desteklenmesi ciddi bir eksiği kapatacak olsa da Dead Rising 4 ile birlikte iyileştirme yapılmamış. Ayrıca pek çok oyuncu tarafından da Dead Rising 4 hikayesi saçma olarak değerlendirildi.

Dead Rising 4 Konusu Ne?

Orijinal Dead Rising’in zombi salgını yerel alışveriş merkezi ile sınırlandırıldı. 15 yıldan sonra, şehre yeni, daha büyük bir alışveriş merkezi kurdu. Ve bir kez daha alışveriş cazibesi Black Friday’de undeadlar tarafından tahrip edildi. Dead Rising 4 için böylece yeniden bir hikaye başladı. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: