bilim ve teknoloji haberleri

ASUS Republic of Gamers İle Sanal Gerçeklik

0 0

Asus tarafından oyun oynamayı seven kullanıcılara yönelik yeni bir dizüstü serisi üretilirken Republic of Gamers (ROG) adı verilen cihaz oldukça yüksek donanımlara sahip durumda. Üstelik sanal gerçeklik ile desteklenen dizüstü bilgisayarlar bu özelliği ile oyunları çok daha iyi bir şekilde ve gerçekçi oynanmasını sağlıyor. Yapılan açıklamalarda yeni nesil özelliklerin kullanıldığı yeni modellerin piyasaya sunulacağını belirtilirken Republic of Gamers (ROG) yeni nesil VR Ready ve NVIDIA GeForce GTX 10 ekran kartları ile performansı daha da artıracak.

Yapılan güncelleme ve geliştirmeler ile birlikte kullanıcıların daha iyi bir bilgisayara sahip olmasını amaçlayan Asus oyun sektörünün önemli modellerinden birisini de piyasaya sürmüş olacak. NVIDIA tarafından geliştirilen yeni ekran kartlarında enerji verimliliğinin yanı sıra yüksek performansın olması oyunların akıcı bir şekilde oynanmasını sağlıyor. Herhangi bir aksaklığın yaşanmayacağı ve sorunsuz bir oyun deneyiminin elde edileceği Republic of Gamers (ROG) serisi bu anlamda tam bir oyun canavarı olarak görülüyor.

Sanal gerçeklik özelliğini bilgisayar oyunlarında doyasıya yaşamak isteyen kişiler Republic of Gamers (ROG) modellerinden bir tanesini tercih edebilir.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: