bilim ve teknoloji haberleri

2018 yılının en çok beklenen akıllı telefonu Galaxy S9

Samsung Galaxy S9
109

2018 yılının en çok beklenen akıllı telefonu Samsung Galaxy S9

 

2018 yılının en çok beklenen akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S9 muhtemelen şubat ayında gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak olan Galaxy S9, tanıtılana kadar da heyecan verici sızıntılara sahne olmayı sürdürecek gibi görünüyor. Yeni gelen haber ise, özellikle müzikseverleri sevindirecek bir haber. Galaxy S9 da 3.5 mm’lik kulaklık girişinin yerini koruyacağı görülüyor. Söylenene göre fotoğraftaki devre, Galaxy S9 a ait ve beyaz çerçeve ile işaretlenen alandaki boşluk da, 3.5 mm’lik port için ayrılmış durumda.

Özellikle son dönemde akıllı telefon markalarının birer birer 3.5 mm’lik kulaklık girişini kaldırmaya başlaması ve onun yerine USB-C ile yola devam etmesi, her yeni tanıtılacak akıllı telefon modeli için de yeni bir tartışma konusu oluyor ister istemez. Fakat görünüşe göre Galaxy S9, 3.5 mm’lik kulaklık girişini bulunduran modellerden biri olacak. Bunu elbette Samsung’un Galaxy S9’u tanıttığı zaman öğrenebileceğiz.

Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 ile ilgili diğer bilinenler arasında ise, yeni amiral gemisinde çift kamera dizilimine yer verileceği. Böylece Note 8’deki kamera deneyimini S serisine de getirecek olan Samsung, bakalım Mobil Dünya Kongresi‘nde bize nasıl bir Galaxy S9 tanıtacak.

Sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Yorumlar
%d blogcu bunu beğendi: