bilim ve teknoloji haberleri

Bembeyaz iPhone 7 Geliyor!

0 0

Apple bu yıl piyasaya sunduğu cep telefonlarında özellikle simsiyah adı verilen yeni bir rengi tercih ederken siyah rengin ardından yeni bir rengin daha ekleneceği gündeme geldi. Apple ile ilgili gündeme gelen iddialarda özellikle bembeyaz adı verilen yeni bir model ile piyasaya giriş yapılacağı belirtilirken telefonların piyasaya sunulmasının ardından aylar geçtikten sonra yeni bir renk seçeneği ile kullanıcılara ulaşacak olan Apple böylece satışları da yeniden hareketlendirmiş olacak.

Kaynaklar Sağlam

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda Apple’a kaynaklar tarafından alınan bilgiler belirtilirken özellikle Bembeyaz bir Apple’ın piyasaya sunulacak olması oldukça farklı bir telefon deneyimini sunacak. Piyasaya sunulan simsiyah modellerinin yüksek ilgi görmesi bu konuda farklı bir seçenek yaratırken beyaz modellerine de kullanıcıların ilgi göstermesi bekleniyor .

Gündeme gelen iddialar her ne kadar Apple tarafından doğrulanmış olmasa da önümüzdeki günlerde özellikle sektörde yaşanan hareketliliklerden olumlu bir etki almak ve satışları hareketlendirmek isteyen Apple’ın bu konuda değişikliğe gidebilmesi oldukça mümkün görünüyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: