bilim ve teknoloji haberleri

BİM PlayStation 4 Slim Karne hediyesi Kampanyası Annelere Babalara Duyurulur

bim PlayStation 4
1.202

bim PlayStation 4 Slim Karne hediyesi

bim ps4 ne zaman gelecek!

19 Ocak Cuma günü 1299 TL’den alıcı bulacak.

Mahallemizin tüketici dostu BİM zaman zaman sunduğu özel indirimlerle gün geçtikçe dikkat çekiyor. BİM Market raflarında yerini alacak yeni ürün bim PlayStation 4 500 GB Slim Kasa ve Fifa 2018 1.299 TL fiyatıyla müşterilerin beğenisine sunulacak ürün mağazalarda uzun kuyruklar oluşturacağa benziyor.

bim PlayStation 4

İnce model olarak satışa sunulacak ürün dijital ortamda biraz araştırma yapıldığında büyük bir kitle tarafından merakla beklendiği ortaya çıkacaktır. FIFA 18 oyunuyla birlikte satışa sunuluyor olması normalden çok daha fazla talep oluşturacaktır. Farklı mağazalarda kutulu versiyonuna baktığımız oyunun 350 TL gibi fiyatlara satışta olduğunu görüyoruz. İşte bu noktada BİM Aktüel içeriklerinde listelenen ürünün bir hayli uygun olduğunu tekrar rahatlıkla vurgulayabiliriz. Sadece cihazın dahi fiyat kıyaslaması internet ortamında yaptığımızda oyun dahil satışta sunulacak fiyatlardan satışta olması net bir şekilde fiyat avantajını göstermektedir.

Bildiğiniz gibi BİM kampanya kapsamında kısa süreliğine getirdiği ürünleri cuma günleri alıcılarla buluşturuyor. Önümüzdeki hafta karşımıza çıkacak kampanya ise oyun sevenleri fazlasıyla mutlu edecek cinsten. 19 Ocak Cuma günü 1299 TL’den alıcı bulacak bim PlayStation 4 500 GB Slim Kasa ve Fifa 2018 oyunu ile birlikte geliyor. FIFA 18’in kutulu versiyonu şu anda D&R’da 345 TL’den alıcı buluyor. PlayStation Store’da ise %61 indirimli haliyle 104 TL’ye alınabiliyor. Öte yandan bim PlayStation 4 Slim’in 500 GB’lık versiyonunun online mağazalar da 1300 TL’den alıcı bulduğunu da ifade edelim.

bim PlayStation 4 slim 19 Ocak Cuma günü 6 Taksit seçeneği ile Karne hediyesi alacak anne babalara duyurulur.

 

Playstation 4 slim inceleme

Fifa 2018 intro

 

Yorumlar
%d blogcu bunu beğendi: