bilim ve teknoloji haberleri

Dedikodu: Galaxy S8 6 GB RAM ve 256 GB Depolamayla Gelecek

0 0

Galaxy S8, elbette Samsung’un 2017 yılına ait amiral gemisi akıllı telefonu olacak ve söylentilere göre telefon Mart ya da Nisan ayında satışa çıkacak. Samsung, bugüne kadarki stratejisine bağlı kalması halinde 2017’de Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi (MWC) sırasında telefonun duyurulması mümkün görünüyor.

Söylentiler Çok!

Galaxy S8 söz konusu olduğunda epeyce söylenti gündeme geldi. Çin’den gelen son söylentiye göre ise Galaxy S8 6GB RAM ve 256GB’lık bir depolama alanı ile gelecek. Bir önceki versiyon olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’de ise 4GB RAM ve 32GB yerel depolama alanı tercih edilmişti. Bu bakımdan yeni modelde özellikler yükseltiliyor. Bu bakımdan Samsung gelecek yıl işleri biraz daha değiştirmek istiyor gibi görünüyor. Galaxy S8’in bir microSD kart desteği sunmaması da mümkün. 

Galaxy S8, AMOLED paneli ile birlikte gelmesi mümkün. Yakın gelecekte tanıtılacak olan telefonun Exynos ve Qualcomm Snapdragon ile desteklenmesi bekleniyor.  Telefon için bugüne kadar paylaşılan bilgiler belirtilenler ile sınırlı olurken önümüzde dönemlerde sızdırmaların çok daha fazla olması bekleniyor. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: