bilim ve teknoloji haberleri

Diablo 3 Oyunu 20. Yaşına Özel Bir Yama Paketi Yayınlayacak

0 0

Diablo severlere nostalji yaşatmaya hazırlanan geliştiriciler 20 yaşlarına özel yama içeriği hazırlıyor.

İlk versiyonu 31 Aralık 1996 yılında yayınlanan Diablo 20. Yaşını kutladı. Günümüzde hala sevilerek oynanan oyun Diablo için geliştiricileri bizlere nostalji yaşatacak bir DLC paketi üzerinde çalışıyor.

15 Mayıs 2012 yılında 3. Serisi ile oyun piyasasındaki yerini alan Diablo 4 yıldır oyun severler tarafından beğenilerek oynanmaktadır. Pek yakın zamanda yeni DLC yama paketi 2.4.3 versiyonu ile indirilmeye hazır olacak ve Diablo severleri 1996 yılında yayınlanan ilk heyecanı yeniden yaşatacak.

Diablo geliştiricileri tarafından resmileştirilen yeni DLC paketi, o dönemde oyunda yer alan efektleri, sesleri, müzik paketini, grafikleri ve kısıtlı kamera açılarını kapsayacak. Daha kısıtlayıcı kameralarına, tinnier ses efektlerine ve basit oyun senaryosuna sahip versiyon ilk çıktığından bu yana oyun severlerin büyük ilgisini görmüştü. Animasyon geçişleri ve efektleri daha sert olan oyun pek de yaratıcı olmayan bir senaryoya sahipti.

Yüksek çözünürlüklere sahip grafiklerin, eşsiz ses efektlerin, toplam boyutların ve oyun motorlarının en iyi zamanları olduğu günümüz oyun piyasasında Diablo 3 bu DLC paketi ile oyun severleri apayrı bir heyecana kavuşturacağa benziyor.

Kaynak: pcgamer.com

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: