bilim ve teknoloji haberleri

Düz Ekranlı Xiaomi Mi Note 2

0 0

Xiaomi tarafından geçtiğimiz günlerde kavisli ekrana sahip yeni bir telefon modeli tanıtılırken bu telefonun düz ekranlı versiyonunun piyasaya sunulacağı belirtildi. Bu açıdan kişilerin hem kavisli hem de düz ekran seçeneklerinden istediğini tercih edebilmesi mümkün olurken olurken telefonun iki farklı versiyonunu da piyasaya sunulması kullanıcılar adına da seçenekler artıyor.

Kavisli Ya Da Düz

Özellikle kavisli ekran kullanmayı sevmeyen kişiler düz ekranlı versiyonu tercih ederek kullanım açısından yaşanabilecek handikapları da ortadan kaldırabilir. Geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan yeni modelini ardından düz ekranlı versiyonun da piyasaya sunulması kullanıcılara zengin bir seçenek sunduğu gibi özellikleriyle de cazip.

Düz Ekranlı Xiaomi Mi Note 2  Özellikleri Neler?

Telefon modelinin özellikleri de detaylandırılmış durumda. Telefon modelinde 5.7 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 821 yonga seti, 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleri, 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri, 22.5 MP arka kamera, 8 MP ön kamera, 4070mAh batarya ve Android 6.0 marshmallow işletim sistemi kullanılacak.

Telefonun bu ay içerisinde tanıtılması beklenirken bu ay sonunda yapılacak satış işlemleriyle birlikte piyasada kullanılması mümkün olacak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: