bilim ve teknoloji haberleri

Edge’de Alışveriş Asistanı Yardımcınız Olacak

0 0

Microsoft Edge olarak adlandırılan yeni tarayıcısı ile iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapan Microsoft, bu konuda yeni geliştirmeler ile birlikte sektördeki yerini daha da iyileştirmek istiyor. Bugüne kadar Microsoft Edge ile ilgili gelen dönüşler oldukça olumlu olurken, bu durum henüz istatistiklere tam olarak yansımadı. Fakat Microsoft Edge için büyük umutların olduğu Microsoft cephesinde yeni özellikler ile birlikte tarayıcı daha da cazip hale getirilmeye çalışılıyor.

Alışveriş Asistanı Geliyor!

Microsoft Edge için yapılan açıklamalarda kişilerin online olarak yapacağı alışverişlerde artık Microsoft Edge alışveriş asistanından yardım alınabileceği belirtilirken,  Microsoft tarafından geliştirilen bu eklenti sayesinde güvenli ve sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilmek mümkün olacak. Microsoft PSA olarak adlandırılacak bu yenilik bu sayede kişilerin alışverişlerinde güvenliği üst düzeye çökecek. Üstelik Microsoft PSA için yapılan açıklamalarda sadece Edge için değil, Microsoft tarafından diğer tarayıcılar ile uyumlu versiyonların piyasaya sunulacağı belirtildi. Bu bakımdan Chrome ya da Opera gibi diğer popüler tarayıcılarda da Microsoft PSA kullanılabilecek.

Microsoft PSA için yapılan açıklamalarda sistemin en önemli avantajı indirimlerden haber verebilesi. İstediğiz ürünleri çektikten sonra eklenti sizin için ürünleri takip ediyor ve fiyat indiriminde hemen haber verebiliyor. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: