bilim ve teknoloji haberleri

Excel ve OneNote İçin Yeni Güncelleme

0 0

Microsoft’un Insider güncelleme programına kayıtlı olanlar, Microsoft’un Windows Mobile 10 için Office Mobile yeni güncellemeleri ilk deneme fırsatı elde edecek. 

Office Mobile Sevilmeye Başlandı!

Microsoft tarafından geliştirilen Office Mobile paketinin bir parçası olan iki uygulama Excel ve OneNote yeni özellikler ve geliştirmeler aldı. Aralık güncellemesi olarak adlandırılan yeni güncellemeler şu an için sadece Insider üyeleri için geçerli. Bu bakımdan güncelleme ile gelen yeni özelliklerin tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilmesi mümkün değil.

Excel’de Yenilikler Neler?

Artık yukarıdaki şeritte yer alan bölmelere gitmeye gerek kalmadan Lasso Select kullanmak mümkün olacak.  Ayrıca Excel Mobile’nin en son sürümü ile birlikte kullanıcıların uygulamada çalışırken nesneleri daha kolaylıkla seçip taşımaları için iyileştirmeler yapıldı.Microsoft, form denetimleri gibi yenilikler ile uygulamamayı desteklediğinde artık Excel ile daha da fazla dosya da açılabilir.

OneNote’de Yenilikler Neler?

OneNote’a geçtiğinizde, uygulama, OneNote’a birden fazla Microsoft hesabı ekleme seçeneği sunar. Bu not defterleri farklı Microsoft hesapları kullanılarak oluşturulmuş olsa bile, en sevdiğiniz dizüstü bilgisayarların tümünü OneNote’a eklemek artık çok kolay olacak. Son olarak ise geri alma özelliğinin de eklendiği görülüyor.  Böylece kişiler istemedikleri değişiklikleri geri alma bölümü üzerinden yok edebilecek ve eski versiyon üzerinden kullanıma devam edebilecek. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: