bilim ve teknoloji haberleri

FIFA 17 Alan Kişilere Kasım’da İnternet Sınırsız

0 0

Oyun severlerin özellikle büyük ilgi gösterdiği FIFA 17 için Play Store üzerinden yeni bir kampanya başlatıldı. Yapılan açıklamalarda Türk Telekom tarafından yönetimi gerçekleştirilen oyun sitesinden FIFA 17 alan kullanıcıların adil kullanım kampanyasına dahil olacağı ve aynı zamanda 12 ay taksitle yeni oyunu satın alınabileceği belirtildi.

FIFA 17 alana AKK uygulanmayacak!

FIFA 17 için sunulan en cazip tekliflerden birisi internet faturasına ek taksitler ile oyunu satın almak olurken kullanıcıların bu oyunu aldıktan sonra Kasım ayı boyunca adil kullanım kotası olmadan internet hizmetinden de yararlanabileceği belirtildi. 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya böylece Türk Telekom abonelerinin Kasım ayı içerisinde de olsa sınırsız bir şekilde internet kullanmasını sağlayacak. Üstelik 12 taksitle oyunu almak isteyen kişilere cazip bir seçenek sunulduğundan dolayı Türk Telekom’un bu kampanyasının yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Türkçe dil desteği ve bir önceki oyun versiyonlarına göre çok daha başarılı grafikleri ile piyasaya sunulan FIFA 17 Türkiye’de de milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilerek oynanıyor. Bu bakımdan oyunun yeni serisinin çok daha fazla ilgi görmesi beklenirken önümüzdeki günlerde paylaşılacak raporlar ile birlikte kampanya dahilinde FIFA 17’nin ne kadar sattığı da öğrenilecek.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: