bilim ve teknoloji haberleri

Football Manager 2017 Touch Geldi! İşte Detaylar

0 1

Football Manager 2017 versiyonunun tabletler için geliştirilen özel sürümünün yayınlandığı belirtildi. Yeni özel sürüm Football Manager Touch 2017 olarak adlandırılırken kullanıcılar iOS ve Android işletim sisteminin bulunduğu tüm cihazlarda yeni oyun versiyonunu kullanabilecek.

Masüstünden Farkı Yok

Masaüstü versiyonlarında olduğu gibi 3 ç boyutlu maç motorunun da kullanılabilir olması oldukça iyi bir kullanım sunacak.Üstelik 130’u aşan lig seçeneği ve takım seçeneğiyle kullanıcıların takım ve oyuncu konusunda oldukça geniş bir veritabanına sahip olması mümkün.

Football Manager 2017 bu bakımdan futbol oyununu seven ve takımı ile başarıya ulaşmak isteyen kişiler için de önemli bir seçenek sunuyor. Football Manager 2017 için yapılan açıklamalarda sistem gereksinimleri ve hangi versiyonların destekleneceği açık bir şekilde belirtilirken iOS platformundan iPad Air ve üzerindeki tüm cihazlarda Android’de ise Android 4.4 ve üzerindeki tüm işletim sistemlerinde Football Manager 2017 Toch oyununun oynanabileceği ifade edildi. Bu bakımdan kullanım alanının çok geniş tutulması da kullanıcıların herhangi bir uyum sorunu yaşamadan yeni oyunu cihazlarında oynamasını sağlayacak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: