bilim ve teknoloji haberleri

Galaxy C9 Pro Artık Daha Net

0 0

Samsung özellikle 8 çekirdekli işlemci ve 6 GB RAM ile donattığı yeni telefon modeli ile uzun zamandan beri gündemde kalmayı başarırken yeni telefon modeli için internet üzerinden yapılmaya başlanan satışlar ile tüm teknik özellikleri ulaşılması mümkün oldu.

Telefon ile ilgili bugüne kadar gelen bilgilerde özellikler büyük bir dikkat çekerken, Samsung bugüne kadar ilk defa 6 GB RAM ile üreteceği telefonla sektörde fark yaratmayı amaçlıyor. Samsung tarafından yapılan bu hamle aynı zamanda Galaxy Note 7 ile yaşanan sorunların da bir an önce çözümlenmesi ve piyasadaki bu haberlerin ortadan kaldırılması yönünde yorumlaıyor.

Yapılan paylaşımlar ile birlikte yeni telefon modeli ile ilgili tüm teknik detaylar görüntülenirken uzun zamandan beri gündemde yer alan tüm özelliklerin de doğru olduğu görüldü. Telefonda 6 inç büyüklüğünde bir ekran, 6 GB RAM ve depolama alanında 256 GB’a kadar artırılabilir destek olması telefonun yüksek performans sunması için oldukça makul görünüyor. Telefonda yer alan diğer teknik özellikleri ise şöyle;

8 çekirdekli Snapdragon 653 işlemci ve Adreno 510 grafik işlemcisi

Android 6.0.1 Marshmallow

Çift SIM kart

16 MP LED flaş arka kamera

16 MP ön kamera

Parmak izi sensörü

4G LTE bağlantı desteği

Hızlı şarj ve 4000mAh batarya

162.9×80.7×6.9 mm boyutları

185 gram ağırlık

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: