bilim ve teknoloji haberleri

Galaxy C9 Pro Siyah Jade Rengiyle Görüldü

0 0

Samsung’un yeni cihaz için yaptığı tanıtımlarda Samsung’un 6GB RAM’e sahip ilk telefonunun Altın ve Rose Gold renk seçenekleri ile sunulacağı açıklanmıştı. Ancak Samsung Tasarım şefi Shane Lee’nin Weibo hesabında paylaştığı fotoğraflar yeni bir müjde verdi. Weibo’da bulunan fotoğraflarda Galaxy C9 Pro’yu Black Jade adlı yeni bir renk ile görüldü.

Yeni Renk Geliyor!

Sadece birkaç gün önce, Glossy Black’te Samsung Galaxy S7 için yeni bir siyah renk seçenekleri görülmüştü. Samsung’un bu rengi, Apple iPhone 7 ve Apple iPhone 7 Plus’ın parlak Jet Siyah versiyonun karşı geliştirdiği ve Apple ile rekabet edebilmek için piyasaya sunduğu söyleniyor.  

Galaxy C9 Pro Siyah Jade Ne Zaman Sunulacak?

Parlak Siyah Samsung Galaxy S7 için önümüzdeki ay ABD pazarında satışa başlanması bekleniyor. Black Jade Galaxy C9 Pro’nun ise satış tarihi tam belli değil ve bu konuda hiçbir bilgimiz yok.  Ayrıca her ne kadar Samsung’un Tasarım Şefinin Çin’deki doğrulanmış Weibo sayfasından paylaşılan bir fotoğraf olsa da Samsung için açıklanan net bir durum yok.  Bu bakımdan kesin olarak görülse de bu durum 2017’ye de sarkabilir. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: