bilim ve teknoloji haberleri

Galaxy Note 7 Yeniden Mi Geliyor?

0 0

Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan patlamalar sonrasında cihazlar piyasadan toplanarak Samsung fabrikalarına geri gönderilirken yapılan son paylaşımlarda yeniden Galaxy Note 7 versiyonlarının piyasaya sunulabileceği belirtildi. Henüz Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da böyle bir hamlenin gelmesi yeniden piyasaları hareketlendirecek.

Patlamanın Sebebi Bulunmuş Olabilir

Patlama riski olan telefonların yenilenerek sorunsuz bir şekilde yeniden piyasaya sunulması kullanıcıların yeni telefona ilgi göstermesini sağlayabilir. Samsung özellikle yaptığı son açıklamalar ile birlikte bu konuda herhangi bir ipucu sunmasa da Galaxy Note 7 satışlarının durdurulduğunu açık bir şekilde belirtmişti. Açıklamaların ardından piyasada genel olarak yeniden bu modellerinin piyasaya sunulmayacağı düşünülse de Samsung bir sürpriz yapabilir.

İddialar Aksini Söylüyor

Gündeme gelen iddialarda Galaxy Note 7 modellerinin tekrar piyasaya sürülme ihtimalinin olduğu ve telefonların yenilenerek sorunsuz bir şekilde kullanıcılar ile buluşturulabileceği belirtildi. Yapılan bu paylaşımlar piyasalarda beklenti oluştururken önümüzdeki günlerde Samsung’dan sürpriz bir açıklama gelebilir. Galaxy Note 7 modellerinin yenilenmesi ve sorunsuz bir şekilde kullanıma sunulması kullanıcıların en çok sevdiği telefon modellerini tekrar kullanmasını sağlayacak. Samsung sağladığı güven ile birlikte kullanıcıların hala vazgeçilmeyen bir firma olmayı başarırken yapılacak yeni çalışmalar markanın bu alanda daha iddialı bir hale gelmesini ve yaşanan olumsuzlukların unutulmasını sağlayabilir.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: