bilim ve teknoloji haberleri

Galaxy S7 Serisinde Hata Yok!

0 0

Samsung özellikle Galaxy S7 cihazlarında yaşanan patlamalar nedeniyle gündemde oldukça fazla yer bulmaya başlarken yapılan açıklamalar sonrasında bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Özellikle Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan patlamaların firma kaynaklı olduğu ve hatanın kabul edildiği belirtilirken Galaxy S7 içerisinde herhangi bir sorun bulunmadığı ve bugüne kadar herhangi bir hatanın olduğu da tespit edilmediği belirtildi.

Haberler Kasıtlı Mı?

Gündemde sürekli Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri ile ilgili farklı iddialar yer alırken tüm bu iddiaların firma tarafından yalanlanması ve patlamaların kabul edilmemesi farklı tartışmaların yaşanmasına yol açtı. Öyle ki firma tarafından yapılan açıklamalarda bugüne kadar herhangi bir şekilde patlama olaylarının yaşanmadığı net bir şekilde belirtilirken patlama olaylarının olduğunun sürekli gündemde yer alması kafaları karıştırdı.

Kullanıcılar Samsung’a Güveniyor

Kullanıcılarda güven konusunda hala ciddi bir etkisi bulunan Samsung’un böyle bir açıklama yapması kullanıcıları ikna etmiş gibi duruyor. Öyle ki Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan patlama olayları sonrasında bütün sorumluluğu kabul eden ve gerekli işlemleri yapan Samsung’un bir ihmalde bulunmayacağı ve bu bakımdan kullanıcıları hiçbir zaman tehlikeye atmayacağı düşünülüyor.

Yapılan açıklamalar ile birlikte Galaxy S7 serisinde herhangi bir sorun yaşanmadığını net bir şekilde belirtilmesi şu an için tüm tartışmaları da sona erdirmiş gibi gösteriyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: