bilim ve teknoloji haberleri

Galaxy S8 ve S8 Plus’da Kilit Ekranı Üzerindeki Saat Nasıl Değiştirilir?

293

Bir çok Samsung Galaxy S8 kullanıcısı, telefonlarında saat kilidi ekranının nasıl değiştirileceğini soruyor. Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus telefonlarda varsayılan olarak gelen kilit ekranında saati nasıl değiştireceğinizi bu yazımızda anlatıyoruz.

Galaxy S8 kilit ekranı üzerindeki saati değiştirme

1- Galaxy S8 cihazınızda Ayarlar’ı başlatın ve “Ekran ve Güvenlik Kilitleme” (Lock Screen and Security) bölümüne gidin. “Her zaman AÇIK Göster”(Always ON Display) seçeneğine hafifçe vurun ve sonra Dijital Saat üzerine dokunun. Burada farklı saat stillerini göreceksiniz. Sol taraftaki “Saat Stilleri” (Clock Styles) seçeneğini kullanın. Burada, saat stillerini değiştirebilir ve kilit ekranınızda farklı saatler deneyebilirsiniz.

2- Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’da kilit ekranı için duvar kağıdını değiştirmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

Telefonunuzun ana ekranına gidin. Boş bir boşluğa dokunun. Duvar kağıtlarını seçmek için bir seçenek göreceksiniz. Telefon ekranınızın sol üst köşesindeki ana ekran etiketine dokunun. Ev kilidi ekranı için özel bir seçenek göreceksiniz. Kilit ekranı seçeneğine dokunun. Ekrandaki yönergeleri takip edin. Galaxy S8’inizde önceden kurulmuş bir resim kullanabilirsiniz veya bir fotoğraf mağazasına göz atabilirsiniz. Şimdi Duvar Kağıdını Ayarla düğmesini seçin ve menüleri terk edin.

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’taki temaları değiştirme, kilit ekranında saatlerden kurtulabiliyor. Tarayıcı temaları ve kilit ekranı saatinin renkle veya yazı tipi değişikliği ile değiştirilmiş halini seçin. Örneğin, ünlü WinterSnow (ücretsiz) temasını aire tasarımıyla kurabilirsiniz. Galaxy S8 cihazınıza bu temayı yükleyin ve kilit ekranındaki saatiniz değiştirilecektir.

4- Galaxy S8 kilit ekranı değiştirmek için bir başka çözüm, hava durumu uygulaması yüklemektir. Weatherbug uygulamasını yüklemenizi ve bildirimlerini güncelleyene kadar bırakmanızı öneririm. Bu, parmak izi tarayıcısını hareket ettirir ve saat kilit ekranında değiştirilir.

5- Samsung Galaxy S8 kilit ekranında saati değiştirmenin başka bir yolu.

6- Birçok kullanıcı, Dream8 Temasının yüklenmesinin Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’daki kilit ekranındaki saati değiştirmede de yardımcı olduğunu önermektedir.

Halen Galaxy S8 ve S8 Plus’ın kilit ekranındaki saati değiştiremiyorsanız, bu yazı hakkında yorum yapınız ve başka bir çözüm yolu bulalım.

Yorumlar
%d blogcu bunu beğendi: