bilim ve teknoloji haberleri

Galaxy S8’e Apple Özelliği

0 0

Samsung, Galaxy S8 modeli ile piyasaya iddialı bir giriş yapma hazırlıklarını sürdürürken özellikle yeni telefonlarda farklı özelliklerin kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu bakımdan telefonda yer almayan pek çok özelliğin telefona eklenmesi ve kullanıcılara daha iyi bir telefon deneyiminin sunulması beklenirken Apple tarafından sunulan telefonlarda görmeye alışkın olduğumuz basınca duyarlı ekranın Samsung Galaxy S8 ile birlikte kullanıcılara sunulacağı belirtildi.

İddialar Güçlü!

Bu bakımdan yeni telefon ile birlikte kullanıcılar ekran üzerinde çok daha farklı kontrollere sahip olabilecek. Apple cihazlarında kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren oldukça ilgi çeken ve kullanıcıların daha pratik bir kullanım elde etmesini sağlayan bu özelliğin Samsung telefonlara da gelecek olması iki marka arasındaki rekabette yeni bir döneme başlatacak.

Bugüne kadar iki marka arasında ciddi farklar bulunurken markaların telefonda yer alan özellikleri kopyalamaya başlaması ve telefonlarına yer vermesi telefonların benzer özelliklerle piyasaya sunulmasına neden oldu. Şu an için iki marka arasında en önemli farklardan bir tanesi işletim sistemi. İşletim sistemi dışında ise ciddi bir fark bulunmuyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: