close
galaxy-tab-se-ve-android-a7ye-marshmallow-geldi

Telefonlar ve tabletler için Android işletim sistemi güncellemesini sürdüren Samsung son olarak Galaxy Tab S ve Android A7 modelleri için Android 6.0.1 güncellemesini sundu. Bu cihazları kullanan kullanıcıların telefon ve tabletlerini güncelleme yapabilecek. Üstelik kişilerin yeni güncellemeyi alması oldukça kolay bir şekilde gerçekleşecek.

Özellikle Android’in dördüncü sürümünü kullanan cihazların yeni versiyonlara geçebilmesi adına harekete geçen Samsung , yapacağı güncellemeler ile birlikte eski işletim sistemlerinin kullanılmasını önleyecek. Kullanıcılar alacakları güncelleme ile birlikte çok daha iyi bir işletim sistemi üzerinden cihazlarını kullanma imkanı elde edecek.

Galaxy Tab S 10.5 (Wi-Fi)  Güncelleniyor

Galaxy Tab S 10.5 (Wi-Fi) tablet ile ilgili yapılan açıklamalarda Android 6.0.1 sürümünün kullanıcılara sunulacağı belirtilirken başlangıç aşamasında güncellemeniz kısıtlı olacağı da hatırlatıldı. Samsung tarafından yapılacak güncelleme belirlenen tarihe kadar sadece Hollanda’da kullanılabilir duruma gelecek ve dünya genelinde cihazın güncellenmesi Hollanda dışında mümkün olmayacak.

Galaxy A7 Güncellemesi Avrupa’da

Tablette her ne kadar bölge kısıtlaması getirilmiş olsa da Galaxy A7 güncellemesinde özellikle Rusya’nın ardından Avrupa’daki ülkelerde de güncellemenin alınabileceği belirtildi.Bu bakımdan milyonlarca kullanıcı yeni telefonlarında güncelleme alarak daha iyi bir işletim sistemini kullanabilecek.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Tags : galaxy note 5 android 6.0 güncellemesigalaxy s4 güncelleme alacak mıgalaxy s6 android 6.0galaxy s6 edgegalaxy tab s