bilim ve teknoloji haberleri

Gmail iOS İçin Yenilendi

0 0

Dünya genelinde en çok tercih edilen mail uygulamalarından bir tanesi Gmail olurken Google tarafından sunulan bu hizmetler iOS işletim sistemi için de özel bir uygulama ile piyasada yer alıyor. iOS işletim sistemini kullanan kişilerin telefonlarında tarayıcı dışında uygulama üzerinden de kolay bir şekilde mail kontrolü yapmasını uygulama ile sağlanırken iOS işletim sistemine yönelik sunulan uygulamanın güncellendiği belirtildi.

Gmail iOS Güncellendi

Konuyla ilgili Google tarafından resmi açıklamalar yapılırken açıklamalarda Gmail uygulamasının Çok kapsamlı bir şekilde değiştirildiği ve özellikle performans açısından iyileştirmelerin yapıldığı belirtildi. Yaşanan bu değişiklik sonrasında kullanıcıların uygulamayı güncelleme ile almasının yeterli olacağı belirtilirken iOS’ta Gmail artık çok daha hızlı ve kolay kullanıma sahip olacak.

Güncelleme Sunuldu

Google tarafından sunulan servisler dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilirken Gmail uygulaması bu uygulamalar Arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kullanıcıların mail göndermesini ve almasını sağlayan Gmail uygulaması mail kontrolünü daha kolay bir hale getirirken hem Android hem de iOS işletim sistemlerine yönelik geliştirilen özel uygulamalar sayesinde kullanıcılar cep telefonlarındaki mail ihtiyacını kolay bir şekilde giderebiliyor. Yapılan yeniliklerde iOS işletim sistemi için Gmail uygulaması baştan aşağı yenilenirken özelliklle performans anlamında yaşanan tüm sorunların giderildiği belirtildi. Üstelik yenilenen uygulanmaya küçük bir özellik daha eklenirken gönderilecek mail için son olarak kısa bir kontrol de sağlanabilecek. Böylece kullanıcılar özet olarak geçilen mail bilgilerini kontrol ederek mailde herhangi bir hata olup olmadığına bakabilecek. Uzun zamandan beri masaüstü versiyonlarda da kullanılan bu özellik iOS işletim sisteminde artık kullanılabilecek. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: