bilim ve teknoloji haberleri

Google Android 7.1 Hangi Modellere Gelecek?

0 0

4 Ekim tarihinde Google tarafından yapılan etkinlikte Google Pixel ve Google Pixel XL modelleri için Android’in yeni bir versiyonun geliştirildiği görülürken, ilk defa Android 7.1 böylelikle Pixel telefonlarda kullanılmıştı.

Android 7.1 piyasaya bu bakımdan yeni telefonlar ile birlikte girerken önümüzdeki günlerde diğer telefonlar için de yine Android 7.1 güncellemesi kullanılabilecek. Bu bakımdan kullanıcılar yeni güncellemelerin ne zaman geleceğini merak etmeye başlarken özellikle geliştiriciler için açılacak ön izleme sürümünün Ekim ayının sonuna doğru piyasaya sunulması bekleniyor.

Ön izleme sürümünün ardından ise telefonlara yeni güncelleme alınabilecek. Güncelleme alabilecek ilk telefonlar ise Nexus 5X, Nexus 6P ve Pixel C olacak . Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yaşanacak bu gelişmeyle birlikte ilk olarak Android 7.1 güncellemesini alacak telefon modelleri de piyasada kullanılmaya başlanacak.

2017’de Kullanılmaya Başlanacak

Gündeme gelen bu bilgilerle birlikte Android 7.1 için önemli gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak mümkün olurken güncellemelerin gelmesiyle birlikte kullanıcılar oldukça iyi bir işletim sistemini kullanmaya başlayacak. Konuyla ilgili yapılan tahminlerde ise 2017 yılının ilk ayları itibariyle sistemin kullanımının yaygınlaşması bekleniyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: