bilim ve teknoloji haberleri

Google Android 7.1 Nougat Duyuruldu!

0 0

Google, 4 Ekim tarihinde yaptığı tanıtım ile Pixel ailesi için Google Android 7.1 Nougat güncellemesini sunarken, tanıtım tarihine kadar böyle bir sürüm dahi bilinmiyordu. Özel olarak ve ilk defa Pixel serisi için geliştirilen Google Android 7.1 Nougat versiyonu sonrasında gözler sürümün resmen ne zaman piyasaya çıkarılacağına dönmüştü. Beklenen açıklama ise sonunda Google’dan geldi.

Google Android 7.1 Nougat Beta Geldi

Google Android 7.1 Nougat için öncelikli olarak beta dönemini başlatma kararı alan Google, yaptığı açıklamada bu ay içerisinde beta versiyonun sunulacağını açıkladı. Beta versiyonu için sadece geliştirici kaydı olan kişilerin deneme yapabileceği belirtilirken, Google Android 7.1 Nougat için Kasım ayında önemli güncellemenin yayınlanması bekleniyor.

Beta versiyonun ardından piyasaya sunulacak Google Android 7.1 Nougat için bu açıdan takvim Kasım ayına sarkabilir.

Google Android 7.1 Nougat Beta Hangi Cihazlarda Yüklenecek?

Google Android 7.1 Nougat Beta versiyonu için kişilerin sahip olması gereken bazı cihazlar mevcut. Buna göre Google Nexus 6P, 5X ve Pixel C sahipleri bu imkandan yararlanabilecek.

Google Android 7.1 Nougat’ta Neler Var?

Google Android 7.1 Nougat ile birlikte cihazlara gelecek en önemli yenilikler arasında Google Asistan, Pixel Kamera, Pixel Launcher ve müşteri hizmetleri desteği yer alıyor. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: