bilim ve teknoloji haberleri

Google Asistan Android 6.0’da Kullanılabiliyor!

0 0

Google, Pixel ve Pixel XL modelleriyle piyasaya iddialı bir şekilde giriş yaparken özellikle telefonun farklı özellikler sunması kullanıcıları cezp etmişti. Bu özellikler arasında ise Google Asistan ilk sırada yer alıyor. Telefon kullanımını çok daha pratik bir hale getiren Google Asistan, bu bakımdan hem yeni telefon modellerini hem de işletim sistemini cazip hale getiriyor.

Android 6.0’da Deneyebilirsiniz

Google Asistan şu anda yeni versiyon ile birlikte kullanılabilir durumda olsa da yapılan özel yazılımlar ile birlikte Android 6.0 Marshmallow sürümünde de kullanılabilir hale getirildi. Fakat bu konuda bazı özel uygulamaların kullanılması gerekiyor. Uygulamaların kullanılması ile birlikte kişiler Marshmallow işletim sisteminin yüklü olduğu telefona kolay bir şekilde Google Asistan güncellemesini alabiliyor.

Bu açıdan kullanıcıların araçlar ile özel işlemleri yapması Google Asistan kullanımı için oldukça önemli ve zorunlu. Konu ile ilgili pek çok yabancı kaynakta işlemlerin nasıl yapılacağı ile ilgili detaylar paylaşırken şu anda pek çok kullanıcının bu özelliği denediği ve başarılı bir şekilde yapabildiği de yorumlarda belirtiliyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: