bilim ve teknoloji haberleri

Google, Hindistan’da Bir Etkinliğe Ev Sahipliği Yapacak

0 0
Google Ceo’su Sundar Pichai yeni girişimler için Hindistan’da bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

google CEO’su Sundar Pichai, özel bir tatil gezisinde Hindistan’da bulunuyor ancak BGR’daki bir rapora göre, 4 Ocak’ta küçük işletmeler ve yeni teşebbüsler için yeni duyurular yapılması beklenen bir etkinliğe ev sahipliğide yapacak. Etkinliğe, IT yetkilileri Ravi Shankar Prasad ve üst düzey Google yetkilileri katılacak. Etkinliğin, hükümet tarafından başlatılan Startup India ve Dijital Hindistan girişimleri için Google’ın katılımını görmesi muhtemeldir.

Beklenen duyurular, küçük işletmeler ve yeni başlayanlar için çevrimiçi bir öğrenme aracı olan Dijital Kilitsiz platformu içeriyor. Eğitim, Google ve Indian School of Business, Haydarabad tarafından onaylanmıştır. Kullanıcıları yeni dijital pazarlama teknikleriyle hızla eğiten bir astar uygulaması var. İşletme sahipleri, görünürlük arttırma, daha fazla insana ulaşma, satışları artırma gibi hedefleri belirleyebilir ve uzmanlardan yardım ve ipucu aldığında ilerlemeyi izleyebilir.

Google, Rajasthan’daki “My Business” uygulamasını tanıttı. Uygulama küçük işletme sahipleri için Google Arama ve Google Haritalar’daki işletmeleriyle ilgili bilgileri beslemek ve bunlarla ilgili bilgileri güncellemek için tek nokta arabirimi sağlayacaktır. İşletme sahipleri, çalışma saatleri, tatiller, iletişim bilgileri ve yerleri hakkında doğrudan beslenebilir. Hesaplar Google tarafından doğrulanır ve listeler tüketiciler tarafından geri bildirim sağlamak ve incelemeler yapmak için kullanılabilir. İşletme sahipleri, girişe fotoğraf ekleyebilir ve incelemelere yanıt verebilir.

Google, daha önce Launchpad Hızlandırıcı programı için yedi Hindistan girişimcisini seçerek Hindistan’daki yeni şirketleri teşvik etti. Program gelecek vadeden Startup’ları seçiyor, her biri 50.000 Dolar’lık (kabaca Rs 33.929.250) öz sermaye fonları sağlıyor, kritik zorlukları belirliyor ve bu sorunlarla baş etmeye yönelik eğitimler veriyor. Başlangıç ​​ekipleri, Google Mühendisleri, ürün yöneticileri ve Silikon Vadisi’ndeki diğer teknoloji firmalarının danışmanlarından rehberlik alacaklar.

Konferans, Google tarafından Hindistan’daki varlığını geliştiren bir Dizi girişimin en sonuncusu. Hareket, çevrimiçi tüketici korumasını iyileştirmek için Tüketici İşleri Bakanlığı ile işbirliği yapan Google Hindistan’ın derinliklerine yaklaşıyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: