bilim ve teknoloji haberleri

Google Home’dan Haber Var! İşte Etiket Fiyatı!

0 0

Gelecek yıllarda evlerin akıllanması ve evdeki tüm eşyaların mobil cihazlar üzerinden ya da sesli komutla ile kontrol edilebilmesi adına yeni projenin geliştirilmesi beklenirken bu konudaki en önemli hamle Google’dan geldi. Google tarafından daha önce yapılan açıklamalarda Google Home adı verilen yeni bir projenin duyurusu gerçekleştirilirken son dönemlerde gelen bilgilerde Google Home ile ilgili pek çok farklı detay da paylaşıldı.

Google Home Fiyatı Ne Olacak?

Bugüne kadar gizli bir şekilde çalışmalar yürütülmüş olsa da sızdırılan bilgiler ile birlikte Google Home için daha fazla detaya ulaşmak artık mümkün.  Google Home’un sesle kontrol edilebileceği belirtilirken kişiler evde istediği işlemleri komutlar yardımıyla yapabilecek.

Aynı zamanda sistemin etiket fiyatı da şimdiden paylaşılmış durumda. Google Home teknolojisini evine taşınmak isteyen kişilerin 130 dolar etiket fiyatını ödemesi yeterli olacak. Firma tarafından Mayıs ayında yapılacak olan etkinlikte tamamen tüm özelliklerin tanıtılarak bu yeni teknolojinin kullanıma sunulması beklenirken, satış sürecine girilmesiyle birlikte bu yeniliğe ilgi gösterilmesi bekleniyor.

4 Ekim’de Google tarafından yapılacak etkinlikte de  yer verilmesi beklenen bu özel sistemin farklı özellikler ile günlük yaşama büyük bir kolaylık katması ve özellikle ev işlerinin de pratik bir şekilde karşılanabileceği düşünülüyor. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: