bilim ve teknoloji haberleri

Google Keyword Sitesiyle Geldi! Peki Google Keyword Ne?

0 0

Google Keyword adı ile yeni bir sistemin yayına alındığı ifade edilirken, Google Keyword hakkında resmi bilgiler paylaşıldı. Yapılan açıklamalarda özellikle firma tarafından geliştirilen yeni servislerin ve duyuruların paylaşılması noktasında yeni sitenin kullanılacağı ifade edilirken bu bakımdan bundan sonraki süreç içerisinde Google ile ilgili tüm gelişmeler Google Keyword üzerinden öğrenilebilecek.

Google Keyword Aktif Olacak

Yapılan bu değişikliğin sebebi öğrenilemese de Google’ın yeni servisleri bu blog üzerinden paylaşılacak gelişmeler ile birlikte duyurulacak. Bu bakımdan her detayın yer alacağı bu sitenin aktif bir şekilde kullanımı da olacağı gibi Google’ın bundan sonraki dönemlerde de duyuru merkezi olarak görev yapacak.

Daha önce farklı blog adresleri üzerinden duyuru yaparak uygulama ve servisler ile ilgili güncellemeleri paylaşan Google, yeni açtığı internet sitesi sayesinde tek bir merkezden tüm uygulamalar için duyuru yapma imkanı edecek. Kişiler site üzerinde yer alan kategorilere tıklayarak farklı uygulama ve servislere erişim sağlayarak son güncellemeler hakkında bilgi alabilecek. Google haberleri olarak tanımlanabilecek olan bu internet sitesi bu açıdan Google’ın gelişmelerini yayınladığı bir merkez olarak da hizmet verecek. Google Keyword çok fazla servis ve uygulamayı barındıracağından dolayı oldukça aktif bir halde olması da bekleniyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: