bilim ve teknoloji haberleri

Google Nik Collection uygulamasını ücretsiz yaptı

Nik Collection
0 0

Google Nik Collection,

Google’un geçtiğimiz yıl satın aldığı Nik Collection uygulamasını uzun süredir 150$ bir fiyatla sattığı fotoğraf düzenleme uygulaması artık ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor.

Nik Collection

Google tarafından satın alındıktan sonra 500$ fiyatı 150$ seviyesine çekilen fotoğraf düzenleme yazılımı artık ücretsiz olarak indirilebilecek. 429 MB dosya boyutuna sahip olan uygulama, Color Efex Pro, Viveza, Analog Efex Pro, Silver Efex Pro, HDR Efex Pro, Sharpener Pro, ve Dfine gibi harika eklentilere sahip.

Nik Collection
Nik Collection

Bu eklentiler, Adobe Photoshop, Element ve Lightroom üzerinde kullanılabiliyor.

NIK COLLECTION NEDİR ?

Google’un bu yeni uygulamasında 7 adet çok özel eklenti yer alıyor. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var, normal durumda kendi başına çalışmayan bu eklentiler için Adobe Photosop veya Lightroom kullanıcısı olmak gerekiyor. Bu uygulamada tamamen ücretsiz duruma gelmiş durumda.

Konuyla ilgili yapılan son bir duyuruda Google, mobil cihaz platformları için Google Photos ve Snapseed’in de dahil olduğu gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarına yönelik uzun vadeli yatırımları arasına kattı. Birbirinden bağımsız olarak da kullanılabilen yedi adet eklenti içeren uugulama en yeni eklentisi yarattığı güçlü ve etkili retro efektlerle bilinen Efex Pro. Bununla birlikte koleksiyonda yer alan diğer eklentiler ise şöyle: Colour Efex Pro, HDR Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, Dfine ve Sharpener Pro.

Uygulamaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

NikCollection Tutorial

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: