bilim ve teknoloji haberleri

Google Pixel Launcher Tüm Android Cihazlara Geldi!

0 0

Google Pixel modelleri farklı özellikler ile piyasaya çıkarılırken, telefonda en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de Launcher adı verilen özel uygulama oldu. Daha hızlı ve stabil bir şekilde çalışma imkanı sunan Pixel Launcher bu bakımdan Android işletim sistemi telefonlarına da gelerek özellikle performans konusunda sorun yaşayan kişileri daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde telefonlarını kullanması mümkün hale getirdi.

Resmen Kullanıma Sunuldu

Yapılacak güncellemeler ile birlikte isteyen herkes bu yeni uygulamayı kullanma imkanı edebilecek. Bu bakımdan yapılacak değişiklikler ile birlikte isteyen herkesin bu yeni imkândan yararlanarak telefonlarını daha iyi bir hale getirmesi mümkün olacak.

Android 5.0 Üzerini Kapsıyor

Yapılan açıklamalarda ücretsiz bir şekilde sunulan uygulamanın Android 5.0 üzerindeki tüm versiyonlarda sorunsuz bir şekilde çalışabileceği belirtilirken bazı özelliklerin kısıtlı olacağı belirtildi. Özellikle yeni simge gibi özellikler için Android 7.1 versiyonuna sahip olunması gerekiyor. Kullanıcıların bazı özellikleri tüm telefonlarla kullanabilmesi şu an için mümkün görünüyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: