bilim ve teknoloji haberleri

Google Pixel’de 4G Hatası Başladı!

0 0

Google tarafından piyasaya sunulan ve Google Pixel adı verilen telefonlar da farklı bir sorun yaşanmaya başlandı. ‘Konuyla ilgili kullanıcıların büyük bir bölümünün hata bildirimi yapmaya başladığı belirtilirken bu hata bildirimi doğrusunda yapılan incelemelerde telefonda çeşitli sorunların olduğu açığa çıkarıldı.

4G LTE Bağlantısı Kopuyor!

Yapılan açıklamalarda özellikle 4G bağlantısında sorunlarının yaşandığı ve bağlantının gerçekleştirilemediği ifade edilirken şu an için Google tarafından soruna yönelik herhangi bir çözüm geliştirilmedi. Kullanıcıların bağlantı kurmasında herhangi bir sorun olmasa da özellikle bağlantının kurulduktan sonra kullanımı sırasında çeşitli bağlantı problemlerinin yaşandığı ve kopmaların olduğu belirtiliyor. Bu bakımdan kullanıcılar telefonlarında 4G kullanımında ciddi sorunlarla karşı karşıya.

Google’dan Güncelleme Gelebilir

Konuyla ilgili gündeme gelen bilgilerin ardından Google tarafından soruna yönelik çözümlerin geliştirileceği belirtilirken bu sayede kullanıcılar yapılacak yeni güncelleme ile birlikte telefonlarını sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilecek.

Google piyasada en çok güvendiği telefon modellerinden olan Google Pixel için güncellemeleri ihmal etmezken yaşanan sorunlar sonrası da kısa sürede yeni güncellemeler ile kullanıcıların sorunu gidermesi sağlanıyor. Bu bakımdan yapılan bildirimler ile birlikte Google’ın önümüzdeki günlerde yaşanılan bu sorunu kesin olarak çözümlemesi bekleniyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: