bilim ve teknoloji haberleri

Hikayeler Facebook Messenger’a Geliyor

0 0

Son dönemlerde Facebook Snapchat gibi pek çok sosyal medyanın özelliklerini bir bir sistemlerine eklemeye başlarken hikayeler özelliğinin alınacak olması gündemde büyük bir yer buldu. Konu ile ilgili verilen bilgilerde şu anda Facebook Messenger Beta versiyonlarında yeni hikayeler özelliğinin denendiği ve test edildiği belirtildi.

Beta üzerinde yapılacak olan bu işlemlerin ardından sorunsuz versiyon resmen kullanıcılara güncellemeyle sunulmuş olacak. Bu açıdan şu anda Facebook Messenger için büyük bir beklenti de yaratılmış durumda. Uygulamanın ne kadar başarılı olacağı ve aynı zamanda kullanıcılar tarafından ne kadar tercih edileceği, özelliğin ne kadarlık bir aktif kullanıma sahip olacağı şu an için bilinmiyor. Fakat gündemde bu özelliğin ne kadar çok beğenilmesinden ziyade Snapchat ve diğer sosyal medya uygulamalarından alınması konuşuluyor.

Kopyalama Devam Ediyor

Bugüne kadar sunduğu pek çok özelliğin farklı sosyal medyalarda alınması ve bir anlamda kopyalanması kullanıcıların büyük bir tepki gösterdiği durum olsa da şu ana kadar sosyal medya devi bu politikası ile birlikte başarıya ulaşmış gibi görünüyor

“Messenger Day” Geliyor

Facebook Messenger için geliştirilen bu özelliğin Facebook Messenger Day olarak adlandırıldığı belirtilirken bu özelliğin 24 saat boyunca kişilerin fotoğraf ve video görsellerinin paylaşmasına imkan sağlayacağı belirtildi. Bu bakımdan daha etkin bir şekilde kullanılabilecek olan Facebook Messenger bu yeni özellik ile birlikte kullanıcıların gün boyu elinden düşürmediği bir yapıya dönebilecek. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: