bilim ve teknoloji haberleri

Honda, Civic 2017 Sedan İle Çok Farklı

0 2

Honda Civic 2017 yılına oldukça farklı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 75 bin liradan başlayan etiket fiyatlarıyla satışa çıkacak olan otomobil modelleri bugüne kadarki Honda çizgisinden oldukça farklı olurken sportif yapısıyla daha çok BMW ile özel bir tasarım tercih edilmiş durumda. Sert hatları bulunan araçlarda üstelik benzin ve benzin + LPG olmak üzere iki farklı yakıt seçeneği sunulacak.

Fabrikadan LGP’li Çıkacak

Türkiye gibi önemli pazarlarda satışa çıkacak olan araçların özellikle LPG seçeneğinin yüksek bir ilgi görmesi bekleniyor. Türkiye’deki yakıt tüketimine bakıldığında LPG’nin oldukça ilgi görmesi fabrikadan LPG’li bir şekilde çıkacak olan araçları olan ilgiyi arttıracak. Bu bakımdan önümüzdeki yıl itibariyle satışta olacak Honda Civic 2017 modellerine kullanıcılarının ilgisini oldukça fazla olacak.

Fiyatı Uygun

Piyasaya 75 bin TL gibi uygun fiyata üzerinden giriş yapılacak olması da yine yüksek satış rakamlarına ulaşılmasını sağlayacak. Marka tarafından yapılan açıklamalarda bugüne kadarki Honda macerasının 2017 yılı itibariyle çok daha farklı olacağı ve piyasaya Honda’nın çok daha iddialı bir giriş yapacağı belirtildi. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde kullanıcılara sunulacak olan yeni araçların yüksek satış rakamlarına ulaşması ve özellikle LPG’li modellerin kullanıcılar tarafından ilgi görmesi kuşkusuz bundan sonraki araç sektörünün de kaderini belirleyecek ve farklı değişmelerini yaşanmasını sağlayabilecek.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: