bilim ve teknoloji haberleri

HP EliteBook X360, HP Spectre X360 ve HP Envy Piyasaya Sunuldu

0 2

HP, Tüketici Elektroniği Fuarı’nda 3 yeni bilgisayar modelini halka duyurdu. Yazıcı ve bilgisayar üretim şirketlerinden biri olan HP şirketi, dünyanın en büyük yıllık elektronik etkinliği olan Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES 2017) yeni bilgisayarlarını duyurdu. Evde veya hareket halindeyken kullanılmak üzere tasarlanan yeni bilgisayarlar arasında HP EliteBook x360, HP Spectre x360 ve HP Envy Curved All-in-One 34 bulunuyor. HP EliteBook x360, Windows ile birlikte 4K UHD ekrana sahip, kalem desteği ve 16 saate ve 30 dakikaya kadar dayanan bir pil ömrüne sahip olarak geliyor.

HP EliteBook X360

HP’nin 13.3 inç diagonal modelinin başarısını takiben, ikinci kuşağın 15.6 inç diagonal x360 versiyonu, mikro kenarlı 4K ekran, Intel Core işlemciler, Nvidia GeForce 940MX grafikler, Bang & Olufsen tarafından yapılan iki yeni ön yüz hoparlörü ile geliyor ve Windows Hello için bir IR kamera bulunduruyor. HP Envy Curved All-in-One 34, 34 inç diyagonal ultra-WQHD mikro kenar ekrana sahip ve Bang & Olufsen tarafından yapılan dört hoparlörlü ses sistemini içeriyor.

HP Spectre X360

Ticari müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için HP, yeni nesil hepsi birarada bilgisayar olan yeni Sprout Pro’yu tanıttı. 2.2 mm kalınlığında, 20 noktalı, kapasitif Touch Mat ekranlı, 1080p yakın projeksiyon çözünürlüğüne sahip, ayrıca daha net ve keskin bir tasarıma sahip. Aynı zamanda daha hızlı 3D tarama için bir Intel Core i7 işlemci, 1 TB SSHD depolama, 16 GB’a kadar RAM, Nvidia GeForce GTX 960M grafik kartı gibi özellikleri de içeriyor.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: