bilim ve teknoloji haberleri

İddia: Galaxy S8 İçin Davetiyeler Dağıtılıyor!

0 0

Galaxy Note 7 sorunları nedeniyle zorlu bir dönemden geçen Samsung, Galaxy S8 modeli ile birlikte piyasaya erken giriş yaparak, Note 7 sorunlarını unutturmak ve ekonomisini toparlamak istiyor. Bu bakımdan uzun zamandan beri Galaxy S8 modelinin tanıtımları ile ilgili gündemde farklı bilgiler yer alırken, son olarak gündeme gelen haberlerde Galaxy S8 için davetiyelerin dağıtımına başladığı iddia edildi.

Tanıtım Tarihi Belli Mi?

Galaxy S8 için yapılacak tanıtım etkinliğinde tanıtım tarihinin kesinleştiği belirtilirken, bu durum davetiyelerin sızdırılması ile birlikte kesinlik kazandı. Öyle ki 26 Şubat 2017 tarihinde Galaxy S8 için etkinlik yapılacağı belirtilen davetiyeler, bu bakımdan önemli ipuçları sunuyor.

Yeni modelde Neler Olacak?

Galaxy S8 için gelen bilgilerde SnapDragon 830 ve Exynos 8895 modellerinin kullanılacağı belirtilmişti. Bu bakımdan tanıtım ile birlikte telefonda bu donanımlara yer verildiğinin açıklanması bekleniyor. Galaxy S8 için farklı iddialar gündemde yer alırken, telefonda yer alması beklenen diğer özellikler şöyle;

4K UHD çözünürlüğünde ekran

Gear VR gözlüğü

6GB LPDDR4 RAM

Özelliklerde de görüleceği gibi donanımlar oldukça yükseltilmiş durumda bu bakımdan Galaxy S8 ile birlikte performansın daha da arttırılması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: