bilim ve teknoloji haberleri

Instagram hesabını ticarette kullanma

0 1

Instagram hesabınızı ticarette kullanın, Instagram işletme profili nedir? instagram işletme hesabı nasıl oluşturulur? Instagram işletme profiline nasıl geçilir?

Instagram bilindiği gibi milyonlarca kullanıcıya hitap eden ve sadece fotoğraf paylaşımı için kurulan sosyal bir platformdu. Gün geçtikçe Instagram’da yenilikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Instagram işletme profilini nedir? Instagram işletme hesabı nasıl oluşturulur? detaylar haberimizde.

Instagram işletme hesabına nasıl geçilir?

Instagram ilk zamanlarda fotoğraf paylaşım platformuydu şimdilerde ise artık gün geçtikçe ticarete dönmeye başladı. Artık bir çok kullanıcı instagram üzerinden sahip olduğu kullanıcı sayısını satış ve e-ticaret sitesi gibi kullanmaya başladı.

Telefon, saat, kolye gibi birçok ürünün satışı için reklam amaçlı Instagram kullanılmaya başlandı. Kullanıcılar varsayılan kendi profillerini artık ticaret amaçlı olarak işletme hesabına çevirebiliyor.

Instagram işletme profili ile istatistiklere anında ulaşabilir, kaç kişinin gönderiyi gördüğünü görebilirsiniz. Fotoğraflarınızın veya giflerinizin altına irtibat bilgilerinizi kaydedebilir ve birçok kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Instagram işletme hesabına geçiş yaparken güncel iletişim ve adres bilgileri ekleyebilirsiniz.

İnstagram İşletme hesabına geçiş yapmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Instagram hesabını ticarette kullanma

Instagram>Ayarlar>İşletme profiline geç>Facebook ile giriş yap>Giriş yap adımlarını takip ediyoruz.

Instagram hesabını ticarette kullanma

Gerekli izinleri veriyoruz, ardından Facebook sayfanızı seçerek devam ediyoruz. Yeni ekranda ise E-posta adresinizi, telefon numaranızı ve konumunuzu belirttikten sonra bitti butonuna dokunmanız yeterli.

Instagram hesabınızı ticarette kullanın

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: