bilim ve teknoloji haberleri

Instagram Repost düğmesi geliyor mu?

923

Instagram Repost düğmesi

instagram repost nasıl yapılır, repost nedemek

Instagram, kullanıcıların başkalarının yayınlarını yeniden yayınlamasına izin vermeyen önde gelen sosyal ağ platformları arasında bulunan tek platformdur. Diğer Twitter gibi, retweet yapabilirsiniz ve Facebook’ta birisinin postasını paylaşabilirsiniz, ancak Instagram’da paylaşamazsınız.

repost nasıl yapılır

Bir başkasının yayınını Instagram’da yeniden yayınlamak için öncelikle resim veya videoyu telefonunuza indirmeniz ve daha sonra kendi IG hesabınıza göndermeniz gerekir. Alternatif olarak, her zaman Regram gibi diğer üçüncü parti uygulamaların hizmetinden yararlanabilirsiniz; Android kullanıcıları arasında çok popüler bir IG repost uygulaması.

Bu üçüncü taraf uygulamaları ile ilgili üzücü şey, temiz bir yeniden gönderim için genellikle yüksek fiyatlarla gelirler. Aksi takdirde, depolarınızda marka logolarından bir filigranla işlem yapmak zorunda kalacaksınız. O zaman gizlilik konusu da var. Bu üçüncü taraf uygulamaları, onlara IG hesabınıza erişim izni vermenizi ve hesabınıza erişim boyutunun ne olduğunu ve açıkça telefonunuzun gizliliğinden emin olamazsınız.

Instagram Repost düğmesi

Instagram bir avuç kullanıcıya Yeniden Gönder düğmesini ilave etmiştir. Şirket bu özelliğini tümüyle devreye almadan önce uygulamanın sıkıntılarını gidermekte. Bu özellik testi geçerse, tüm üçüncü parti uygulamaları çöpe gidecek.

Repost Uygulamaları

Repost for Instagram
Price: Free
,

 

Repost for Instagram
Price: Free+

 

Yorumlar
%d blogcu bunu beğendi: