bilim ve teknoloji haberleri

iPhone 7 İçin İki Renk Daha Belli Oldu

0 0

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile piyasaya giriş yapacak Apple, sızdırmalar nedeniyle tanıtım öncesinde telefonlar ile ilgili tüm bilgilerin öğrenilmesine engel olamadı. Telefonlarda yer alan tüm özelikler hemen hemen netleşirken, gelen son bilgilerde iki farklı renk daha öğrenildi.

Siyahlar Geliyor!

 iPhone 7 serisi için gelen bilgilerde yeni iki rengin de siyah olduğu görülürken, renklerden birisi koyu siyah diğeri ise piyano siyahı olarak tanımlandı. Bu yeni iki rengin yanı sıra cihazlarda yine gümüş, altın ve gül altın rengi mevcut. Fakat siyah noktasında yeniliğe giden Apple, bu renk ile çok daha iddialı olabilir.

Bu konuda resmi olarak açıklama yapılmadığı için tüm ifadeler iddialara ve kaynaklara dayandırılıyor. Bu nedenle telefonların bu yeni iki siyah renk ile nasıl görüneceği de bilinmiyor. Fakat paylaşılan render görüntülerinde telefonların bu renk ile nasıl görüneceğine dair izlenim elde etmek mümkün. Tanıtımına sadece saatler kala gelen bu bilgiler ile birlikte iPhone 7 konusunda kullanıcılarda da beklenti oluşmuş durumda. Yapılacak tanıtımda cihazlar ile ilgili tüm özellikleri öğrenmemiz mümkün olacak.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: