bilim ve teknoloji haberleri

iPhone 7’ler Satışa Çıkıyor!

0 0

Dünyanın en çok ilgi çeken telefon üreticilerinden bir tanesi olan Apple, son yeni modelleri ile birlikte Türkiye’de de satışa çıkacak. Elde edilen ilk bilgilerde 14 Ekim tarihi itibariyle telefonların piyasada olacağı belirtildi. Aynı zamanda telefonlar Türkiye’deki pek çok farklı satış noktasından satın alınabilecek.

GSM Operatörleri Ön Planda!

Bugüne kadar yapılan resmi açıklamalar ile birlikte telefonun Türkiye’de GSM operatörleri üzerinden alınabileceği belirtilirken Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aracılığıyla kullanıcılar çok daha cazip seçeneklerden yararlanarak iPhone 7 ya da iPhone 7 Plus sahibi olabilecek. Özellikle faturaya ek eşit taksit ödemelerin yapılacak olması kişilerin daha düşük ücretler üzerinden yeni telefona sahip olmasını sağlayacak.

Bu bakımdan sunulan yeni telefon modellerine ilginin yüksek olması bekleniyor. GSM operatörleri dışında hepsiburada.com gibi seçkin internet mağazalarından da telefonun satın alınabilmesi mümkün olacak. Bu bakımdan yarın itibariyle satışa çıkarılacak olan iPhone 7 serisi için kişilerin pek çok farklı seçeneği mevcut. Farklı fiyatlar üzerinden satışa çıkartılacak olan cihazlar için kısa bir inceleme yaparak istediğiniz ya da uygun olduğunu düşündüğünüz yerden yeni telefon modellerini satın alabilirsiniz. Yapılan resmi açıklamalarda kişilerin yeni telefon alımlarında aynı hakka sahip olacağı belirtilirken farklı yerlerden alınacak olan cihazlarda özellikle garanti durumu önem arz edecek.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: