bilim ve teknoloji haberleri

iPhone 8 Hakkında Yeni Söylentiler Çıktı

0 0

iPhone 8 Hakkında, Dev teknoloji firması Apple’ın yeni çıkması beklenen iPhone 8 için söylentiler kullanıcıları meraklandırmaya başladı.

Son zamanlar Apple tarafından yapılan bir patent başvurusundan sonra iPhone 8’de, kelimenin tam anlamı ile fiziksel olarak hiçbir düğmenin olmayacağı söyleniyor.

Apple’ın yaklaşmakta olan yeni modeli iPhone 8’in, uzun süredir oled panel ile tamamen camdan ibaret bir cihaz olacağı hakkında söylentiler devam ediyor. Bu düşünce yapısı ile yeni tasarıma bakıldığında, dokunmatik düğmelere sahip olması tamamen mantıklı bir bakış açısı. Aksi taktirde camlı bir panelde düğmelerin olması bizce birçok soruna neden olabilir.

Xiaomi Mi 5 modellerinde de benzer bir tasarım ile karşılaşmıştık. Bu tasarımda, parmak izi sensörü ve ana düğme camın altında bulunuyordu. Apple’ın, iPhone 8 modeli içinde aynı yapıya sahip olması bekleniyor. Ses ve güç düğmelerinin dokunmaya duyarlı bir düğme ile değiştirilmesinin ne kadar rahat olacağından emin değiliz ama bizce uyum sağlamak çok fazla zaman almaz.

Bu konuda iPhone 8 hakkındaki bilgiler sadece bir varsayım. Bu nedenle bunların hiçbiri gerçekten olacakmış gibi görmeyiniz, bunlar sadece firma içerisinde dönen söylentilerdir.

iPhone 8 Hakkında

Elbette bu konuda Apple’ın son patentinde bu dosya mevcut. Beraberinde katlanabilir ekran ve bir Dizi başka patent başvurusu da var. iPhone 8 kesinlikle ilginç bir cihaz olmak üzere özenle şekillendiriliyor ve Apple’ın son 3 yılda piyasaya sürdüğü en ilginç ürün olabilir.

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: