bilim ve teknoloji haberleri

İşte Samsung Galaxy Note 7 Türkiye İade Rehberi!

0 0

Dünya genelinde Galaxy Note7 üretimleri durdurulurken, üretimlerin durdurulmasının ardından tüm telefonların iade edilmesi istendi. Böylece Note 7 modellerinin piyasadan çekileceği de kesinlik kazanırken, iade işlemlerinde kişilerin hangi seçeneklerinin olduğu da açıklandı. Bölgesel olarak farkların olabildiği Galaxy Note7 Değişim Programı’nda Türkiye için yapılan resmi açıklamalar ile birlikte Türkiye’de değişimlerin nasıl yapılacağı da belirtildi.

Galaxy Note7 Değişim Programı Türkiye’de Nasıl Olacak?

Galaxy Note7 Değişim Programı Türkiye’de 18 Ekim tarihinde başlayacak. 11 Kasım’a kadar sürecek Galaxy Note7 Değişim Programı’nda kişilerin bu tarihler arasında gerekli iade işlemlerini yapması gerekecek. Yenilenen Galaxy Note7 cihazlarını da kapsayan bu değişme işlemlerinde kullanıcıların iki farklı seçim şansı olacak.

İsteyene Galaxy S7 Edge

Galaxy Note7 Değişim Programı kapsamında isteyen kişiler Galaxy S7 Edge alabilecek. Üstelik cihazın yanı sıra kullanıcılara ek ödeme de yapılacak. Ek ödeme ise 600 TL olacak.

Tüm Ücret Alınabilecek

Galaxy S7 Edge’i tercih etmeyen kişiler ise tüm ücreti geri alabilecek. Ücret iadesi isteyen kişilere ise 3 bin 600 TL verilecek.

Aksesuarlar Da Toplanıyor

Galaxy Note7 ile birlikte aksesuar da alan kişiler, iade işlemlerinde aksesuarları da iade ederek ücretini alabilecek. 

sizlere teknokistan.com farkıyla sunulmuştur

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
%d blogcu bunu beğendi: